Про нас

5a6ad8f6-356a-4dfd-8869-07a64dd5738f_7.jpeg

 Ідея створення послуги ідеальної доставки до нас прийшла дуже давно, практично відразу як ми зіткнулися з карантином. Так, багато компаній майже відразу ж адаптувалися під нові умови ринку і почали пропонувати свої продукти з доставкою додому. Але щоб отримати свій ідеальний продуктовий кошик доводилося оформляти доставку з супермаркету, заїжджати на ринок і через нову пошту замовляти якісь ласощі, які відсутні на полицях супермаркетів. Час, купа ресурсів на доставку і вже не хочеться нічого. І тоді ми почали мріяти про ідеальну доставку, де все смачне знаходилося б в одному місці і через годину вже у тебе вдома.

 

 

 Витримані стейки з преміальної телятини, якісні свіжі морепродукти, крафтові сири і молочна продукція, авторський алкоголь, добірні фермерські овочі і м'ясо, оригінальні соуси і все те, що потрібно для приготування смачного обіду або вечері.

 

82ef9ba8-69c1-410a-a235-50a8c9e28056-1.jpeg


 Тисячі постачальників і ми вже у мети. Доставка, де Ви знайдете все. Ми зібрали для Вас ексклюзивну продукцію з усієї України та ласощі з усього світу щоб Ви в один клік і з очікуванням всього 1 годину насолоджувалися особливими смаками.
Gurmanica - завжди, коли хочеться смачненького!
Ми зробили тільки перший крок до здійснення своєї мрії і кожен день готові радувати Вас новинками і дивувати широкими можливостями доставки